| proho1999 a întrebat:

Cum fac sa ma placa o fata fara sa para ca o plac?

4 răspunsuri:
| Yoanna_4969 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?laughing In fine... Pai... Fii si tu ca vremea daca ma intelegihee hee Intr`o zi stai cu ea cat mai mult, vorbiti despre orice va vine in minte, apoi nu o mai baga in seamathinking O sa-i creasca interesul pentru tine, dar daca o sa exagerezi e posibil sa se supere tare de totwinking

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Sa vi la scoala cu chilotii peste pantaloni. Asa dai pe spate toate fetele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O faci geloasa sau te dai la alte fete in preajma ei.

| Nykoollee a răspuns:

Pey ii dai mici semne ca o placi dar in majoritatea timpului sa fi indiferent. Functioneaza mereu dar nu face asta prea mult, o sa se plictiseasca sa te tot astepte.ce zici? astept funditabatting eyelashes