| cannes112 a întrebat:

Cum faceti sa va placa o fata daca ea nu prea va agreeaza? Adica daca ea nu este prea interesata de tine tu ce ai face ca sa ii atragi atentia?

2 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Da-i de inteles ca o placi! Fa un gest frumos si du-i un buchet de trandafiri si o cutie de bomboane.Sau afla numarul ei de telefon si sun-o, spune-i sa va intalniti. Orice, doar da-i de inteles ca o placi.Sa stii ca de la ura la iubire nu e decat un pas...happy Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU incerca sa te bagi mereu in fata ei, dor fi mereu prin preajma ei, cand esti in jurul ei fi sincer. Puneo in ipostaze ciudate dexemplu : ea se impiedica, tu esti prin preajma, o prinzi in brate o strangi tare si incerci sa o saruti! se va indragosti de tine suta la suta! stiu ce atrage fetele, DOAR SUNT FATA happy