| cizdix a întrebat:

Cum faci o fata sa vrea sa faca sex cu tine

7 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

O minti ca asa scapa de cosurihappy

| Insurgent a răspuns:

Sa-i castigi increderea

| alina_1454 a răspuns:

Intrebarea este cam stupida depinde ce fata depinde de tine cata mangleala ai stupida intrebarea

| stefana21 a răspuns:

Ai de muncit, baiete... fetele nu sunt usor de abordat, au nevoie de o poveste de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate daca e iubita ascult-o pe tasha dar daca vrei numai sa faci sex cu ea o inchizi in camera

| natalya27 a răspuns:

Ce intrebari pui mah... fi original. gandeste cu capu nu cu altcevahappy

| Tasha_8785 a răspuns:

In primul rand,poarta-te frumos cu ea,arata-i` ca ti la ea...iar apoi,daca ai sange in tine,spune-i,ca,ai vrea ca relatia voastra sa treaca la un alt nivel, unul mai intim, si daca e si ea de acord. Sper ca ti-am fost de ajutor.