| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum i te adresezi unei fete cu care nu ai mai vorbit de 2-3 luni si pentru care simti ceva dar nu i-o poti spune fata-n fata ci doar prin mesaj pentru ca e plecata din oras? Asta, sper ca v-ati prins ca este in cazul meu faza cu fata. Nu stiu ce mesaj sa ii dau ca sa imi raspunda (ea deocamdata e in Sibiu dar se intoarce saptamana viitoare). Ce sa ii spun? De fiecare data cand ii dau mesaj gen ceau cf? sau asa nu imi raspunde la mesaj, am intrebat-o daca e suparata pe mine si a spus ca nu are motive sa fie suparata pe mine. Nu stiu ce sa ii scriu in mesaj ca sa imi raspunda si sa continuam sa vorbim. Ceva sfaturi? Raspundeti cat mai multe persoane posibil nu numa 2-3, si raspundeti repede va rog!
FUNDA

2 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai cred ca poti sa i spui, sa i dai bomba si apoi dupa tine potopul, oricum nu ai ce pierde; mai rau decat esti acum nu poate fiwinking

| Phini a răspuns:

happy poate a cunoscut alt tip, nu vreau sa te ingrijorez. dar fetele care sunt atrase de alt tip, ii ignora pe ceilanti, adica nici nu prea au chef sa vb cu ei.
daca vrei sa te bagi in seama cu ea, glumeste, incearca sa gasesti o portita prin care sa o faci sa vb incetul cu incetul cu tine happy apoi o sa trebuiasca sa o cuceresti iar, daca ai pierdut-o in favoarea la unu happy Succes!