| Zuupass a întrebat:

Cum iesi din fz?

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Sa stii ca exista multe fete care au fost bagate in friendzone.
Cum iesi din friendzone? Ii dai de inteles tipei pe care o placi ca vrei sa iasa ceva serios. Daca zice ca nu vrea ASTA E. O sa dai peste fete care vor dori sa fie cu tine. Incearca sa ai incredere in tine si sa continui. Daca esti genul,, baiat bun" incearca sa le faci pe fete sa rada, dupa aceea sa flirtezi cu ele, sa faci niste glume cu subinteles. Poti sa ai bun simt si sa ai parte de iubita. happy Fa-ti curaj si incearca cu cat mai multe fete. Nimeni nu s-a nascut crai. Eu am fost refuzat de 14 ori intr-o seara si am continuat sa ma bag in seama cu fetele. Poti sa le inviti la o cafea, la un film si asa iti dai seama daca fata chiar este interesata de tine.

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Ai cu te lauda man, esti un simbol masculin

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Cea mai sigura metoda este sa spui direct care e faza. Asa iesi sigur din friendzone. Fie evoluati spre mai mult, fie o luati pe drumuri separate dar macar nu stai atarnache aiurea la nesfarsit fara sa stii ce si cum.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O saruti pe cea care vrei sa te scoata din fz.

| HadesSs a răspuns:

La fel cum ai intrat laughing

| Zuupass explică (pentru HadesSs):

Adica mort?

| HadesSs a răspuns (pentru Zuupass):

As merge pe sfatul lui Mihai daca ma gandesc mai bine e un sfat folositorlaughing

| Pool77 a răspuns:

Te-ai gandit sa-i spui c-o placi?

Daca te-a refuzat, indeparteaza-te de ea in totalitate.

Daca nu te cauta e clara treaba, daca te cauta ai doua variante.
Ori va cuplati ori iti spune sa ramaneti prieteni mai departe.

Scapa de fetele de genul, sunt toxice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ieși.

| Romanul86 a răspuns:

E genul de fată care îi place să se învârtă băieții în jurul ei precum un satelit în jurul Pământului. Trebuie ignorată. Arată-i ce a pierdut.