| Anonim340 a întrebat:

Cum ii arat unui vaiat ca il plac mult (si el ma place mult) fara sa ii spun?

8 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Da' spune-i pur si simplu! Daca vrei sa-ti mearga bine, si nu te mai lua dupa nu stiu ce prietena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si el te place asteapta sa iti zica el.

| justadream94 a răspuns:

Invita-l in oras si cand se asteapta mai putin du-te spre el si saruta-l il vei da pe spate.

| TheImpaler a răspuns:

Ce de sfaturi pe-aici... laughing
sari pe el! spala-l pe dinti! (e la figurat)

| AliTheo18 a răspuns:

Fara sa-i spui? Filtreaza cu el! Scoate-l afara si vorbeste cu el, simplu, apoi incepe sa te joci cu el, cu parul lui, il gadili, il tachinezi, chestii de genul. Il pupi pe obraz! Si daca o sa-si dea seama, o sa faca si el un pas, si o sa-ti spuna sa fiti impreuna, pentru ca zisesi ca si el te place. Deci... succes!

| Elish090 a răspuns:

Fii căt mai naturală, zămbeşte-i mult... ţine-l de mână... şi sigur îşi va da seama.

| MachoManRandy a răspuns:

Razi la glumele lui proaste mangaiete pe corp cand te vede, vii lejera in preajma lui.Asta mi-ar placea mie sa mi se intaple.Cred ca se aplica in mare.

| AngelTMRO a răspuns:

Intra in vorba cu el, zambeste-i, stai mai mult cu el, poti sa ii faci complimente, ia-l in brate poate isi va da seama ca iti place de el. Bafta happy