| ĄŇÐİ a întrebat:

Cum ii spun iubitului meu ca ma despart de el daca el nu vrea?

13 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ia-l usor expica-i dc vrei sa inchei totul ...motive intemeiate...

| DEBrown a răspuns:

Asta la-vista baby.

| lemmon a răspuns:

Incearca sa faci asta fara sa il ranesti. fara sa sufere[daca iti pasa de asta] daca nu, spune-i clar ca nu mai are loc in viata ta, ca iti doresti altceva si pune punct, nu o sa moara, o sa sufere dar mai bine un adevar crud decat o minciuna frumoasa.sau poti sa ii dai lui un motiv sa iti dea el tie papucii[de exemplu iesi cu un alt tip si fa in asa fel incat sa va vada pe amandoi, nu te va ierta si iti va da el papucii[asta daca vrei sa sa nu te compici cu plans, scandal, cearta, reprosuri etc], sunt multe metode, alege tu una.

| doinitza12 a răspuns:

Ii spui ca s-a terminat si gata...si in primul rind nimeni nu-l intreaba vrea el sau nu vrea.gata s-a racit dragostea

| Alexu_6086 a răspuns:

Spune-i ca nu mai simti ceea ce ar trebui sa simti pentru el si ca nu mai poti continua relatia. Cea mai proasta idee e sa ii zici ca vrei sa faci o pauza pentru ca nu vei face altceva decat sa prelungesti o situatie foarte nasoala. Sunteti amandoi maturi si veti trece peste aceasta problema, vor fi alte fete si alti baieti si totul va fi ok. Ce a fost intre voi a fost frumos dar nu a fost sa fie, macar ramaneti cu o amintire placuta (partea asta din urma depinde, nu stiu cat de fericiti ati fost impreuna).

| blaa a răspuns:

Un simplu "adio"?

| Alistair a răspuns:

I zici motivul si incerci sa-i explici concret de ce... iar eu cred ca este destul de matur sa inteleaga (cati ani are apropo?)

| BuyaKa a răspuns:

Nu-i mai da atentie.asta doare cel mai tare si o sa-si dea seamawinking

| mihiai a răspuns:

Ii spui :
te-ai uitat papuci la mine vrei sa tii dau?

| M3HappyKid a răspuns:

POi cam asa: Imi pare rau, relatia noastra nu e asa cum mi-am dori vreau pentru o perioada sa fiu mai libera si mai singura(chiar daca nu vei filaughing ii zici asalaughing e mai bine) Chiar imi pare sad rau ca nu a mersstraight face Asta a fost tot ce am putu facestraight face

| DjMariusFresh a răspuns:

Gata s-a terminat adios-baby

| catalin231998 a răspuns:

Gata pa pa.

| Ruxy4ever a răspuns:

Nu te gandi la el gandeste-te la sentimentele tale...