| LoveYouBadBoy a întrebat:

Sunt cu un baiat si as vrea sa ma despart de el.cum sa-i spun asta? el este cam recalcitrant...cum sa ii spun asta? Cand sa-i spun asta? Help fundita +vot

2 răspunsuri:
| ScarlettMegan a răspuns:

Cel mai simplu si haios ar fi sa te desparti de el prin mesaje. Un SMS cu GAME OVER. YOU LOST ME. ii va ajunge. Nu e greu. Ii spui ca ti-ai dori tare mult sa ramaneti prieteni pentru ca el e o persoana speciala pentru tine dar din cauza asta a ajuns sa ti se paraa mai mult un amic/frate decat iubit si pur si simplu simti ca nu mai merge.

| bombolinna a răspuns:

Sa inteleg ca ti`e frica de el?! Niciodata nu trebuie sa-i arati unui baiat asta. Daca esti recalcitrant il iei usor cu dulcegarii si ii spui ca relatia nu mai merge, ca tu nu mai simti ce simteai, dar ca vreti sa ramaneti prieteni. Succes!:*