| danytkd13 a întrebat:

Cum ii zici unei fete ca o placi, dar ti-e aiurea sa ii spui?
Asa sunt eu acum... vb cu fata de care imi place pe mess si incerc sa ii zic dar nu stiu cum

2 răspunsuri:
| Rogzane a răspuns:

Ia-o treptat, intai ii spui sa va vedeti la un suc sau iesiti la o plimbare, sa va cunoasteti mai bine si apoi daca vezi ca fata de care iti place e asa cum credeai vorbeste deschis cu ea. Incearca sa ii castigi increderea, dovedeste-i ca puteti fi prieteni, ca pe langa atractia fizica sa exista si intelegere caci asta consolideaza orice relatie. Succes!

| otilikapostolik a răspuns:

Uite un mesaj bun : "stii... voiam sa te intreb daca ma placi, tii la mine? Eu tin nu doar ca prieten ci si ca ceva mai mult "de aici te descurci singur