| CrazyAngel01 a întrebat:

Cum il conving ca sunt fata mare daca nu sunt. Prin ce metode il pot pacali?

16 răspunsuri:
| Molecula a răspuns:

Sincer, eu iti spun sa nu iti bati joc de el. Poate el chiar te iubeste si cand o sa afle adevarul ca l-ai mintit atata vreme cum crezi ca o sa-i pice? Daca nu ai ganduri serioasa cu el, mai bine da-i papucii acum pentru binele lui

| HappyGrumpy a răspuns:

Prin masurarea nasului, de ce nu va creste ca la pinochio,

| unknownn a răspuns:

N-ai cum, trebuie sa fie super prost sa nu-si dea seama, si daca nu si-ar da seama ai sta cu prosti?

| sorinamihaela09 a răspuns:

In ziua de azi nici o fata de 12 ani nu mai e virgina, de ce l-ai convinge tu? nu ai cum sa il convingi in afara de vorbe, sata daca el te crede...

| VadTot a răspuns (pentru sorinamihaela09):

DE Unde Sti tu ca toate fetele de 12ani numai sunt virgine?laughing)Hai ca nu te cred ca le ai controlat pe toatelaughingApropo tu cati ani ai si de la ce varsta ti ai inceput viata sexuala.laughingHai sa nu mi spui ca de la 12 ani Si probabil de aceea crezi ca toate de 12 ani numai sunt virginelaughing) Esti tare rau de tot ori ai spus o la vrajeala?laughing)

| XyYx a răspuns:

Mai bine spune-i adevarul. Este cea mai buna solutie! De ce sa il minti, el sa isi dea seama si apoi sa va certati? Gresala recunoscuta e pe jumatate iertata.Bafta!

| gamerulyonutz a răspuns:

Ii spui ca esti fata mare, ca daca nu te crede si nu are incredere in tine ii soui ca te despartesti de el. funda!

| AndreiBolos a răspuns:

Spune-i adevarul, este spre binele amandurora. Nu se va intampla nimic.

| anonimul29 a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic dar u nu tii la el cu adevarat deja vrei sa-l minti? daca tineai la el ii ziceai puri si simplu in fata si era sa uit esti o curva daca vrei sa faci asta sa-l mintiwinking

| Mikii193 a răspuns:

Nu iti bate joc de el.

| hotdesire a răspuns:

Ai mai intrebat asta odata. De care ori vrei sa mai intrebi acelasi lucru?
Daca are experienta nu il poti pacali.

| DNSK a răspuns:

Inainte ne pacaleam unul pe altul cu notele de la scoala! cine le are mai mari! voi faceti altfel de pacaleli..doamne cum trece vremea.

| blackyblack a răspuns:

Spune-i adevarul

greece12
| greece12 a răspuns:

Peste 10 ani o sa-ti amintesti pana unde ai putut impinge nebunia, sa ajungi sa intrebi un asemenea lucru.
Si-ti doresc sa razi amintindu-ti, desi tare mi-e teama ca vei plange...
Imi pare rau pentru tine, nu-l poti "pacali".

| Keith a răspuns:

Daca baiatul te iubeste nu merita sa ii faci asta, fii sincera cu el de la bun inceput si spune-i ca nu mai esti virgina, daca te iubeste trece peste acest mic impediment, iar metode sa il pacalesti nu exista.In locul tau as fii sincera si i-as spune.Bafta!

| MadRaven a răspuns:

De ce sa il pacalesti?
mai bine spune-i adevarul, tu in locullui cum te-ai simti?
Baftă!