| rebelboy2011 a întrebat:

Saluatreeeeeeee prieteni TPU, care im spune si mie daca se poate pacali cainele din jocul barn baddy de pe hi5, daca da cum? pentru cele mai bune metode fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu TAB nu mai mergewinking

nu mai merge sa furiwinking

decat atunci cand nu are cainele mancarewinking

12 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

laughing il poti pacali.iti zic eu cum :p

daca vecinu respectiv are deja plantele coapte. dai timpul inainte. adica te duci in bara de start [jos in dreapta la ceas] si schimbi ora...il dai cu 5-10 ore inainte.sau cat vrei tu.
poti fura doar din plantele care eram copte inainte de a da timpul inainte altfel iti da eroare si se reincarca pagina :p

daca nu ai inteles ceva sa-mi spui :p

spor la furat laughing

| ShiNee a răspuns:

Mersi anonim. [am descoperit ca poti de fapt sa dai cu o zi inainte decat cu cateva ore si e mult mai eficient.:>]

o chestie. poti sa-mi dai si mie add la barn buddy?;;)

http://iloveyour-smile.hi5.com

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| aaaaaaa1 a răspuns:

Pai nu stiu daca se poate sal pacalesiti dar cand nu are mancare in castronelul ala rosu poti sa fuuri de la vecin

| aLyN_4462 a răspuns:

Csa dai timpul inainte nu merge (da eroare) cu tab(nu mai apare nimic) nai decat sa asteptilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda oferita de love.Dbsk.Shinee.BigBang e foarte eficienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La metoda lui ShiNee cu ce browser te loghezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se putea pacali cainele dar de ceva timp nu se poate. caut si eu un rasp pentru aceasta intrebare. care imi poate zice si mie va roog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incecat metoda lui SHINEE dar mi se blocheaza pagina... chiar si cand incerc la plantele care erau coapte inainte de a da timpul inainte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum se pacaleste cainele la jocul barn buddy de pe hi5 sa ma anunte id meu este maryo.belbe ok conectatimawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ferma unui vecin. Apesi tasta "TAB". Iti apare un dreptunghi galben.Cu ajutorul sagetelelor, duci dreptunghiul galben acolo unde scrie "Friend's Farms". Apesi tasta "ENTER". Iti apare o fereastra cu mai multe obiecte. Dai click pe caine, DAR NU APESI NICI "OK", NICI "X"! Iei manusa neagra si furi. Dupa ce ai terminat de furat, apesi "OK" sau "X". Nu uita sa maresti imaginea ca sa poti vedea toata plantatia.Va aparea o Eroare la final dupa ce ati dat "x"sau OK dar asta nu cred ca incomodeaza pe cineva

| Adolescenta a răspuns:

Deci poti fura doar cand cainele nu are mancare.

Daca are mancare nu incerca sa furi laughing

am caine si stiu.

Deci treci la panda iar cand nu are cainele mancare... Fura laughing

| symo_2907 a răspuns:

Pai de pacalit nu poti nici cum sad

dar poti fura din recolta numai daca el nu are mancare (numai atunci poti fura)winking