| Dolce_6277 a întrebat:

Ce faceti daca vreti sex oral si prietenul nu vrea sa va faca?

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai pus boticul, si el nu vrea? laughing

| liviu42 a răspuns:

Tu ii faci lui?

| MititiCa a răspuns:

Ii respect decizia, pana la urma e la alegerea lui daca o va face sau nu, si nu am cum sa il oblig.happy
cine stie, poate`mi va face el vreo surprizasmug

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Facem crizee cat mai multe! Si la urmatorul BJ il musti laughing))))

| devilll a răspuns:

Cand dorme pune-i p...a pe guratongue

| BlueEyes a răspuns:

Imi fac singura happy Sunt foarte flexibila laughing

| love4u_2128 a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa discutati asta inainte pentru ca daca el nu a vrut sa iti faca tie e clar ca te-a facut sa te simti ff prost. data viitoare discuta cu el dinainte.eu am patit sa nu vrea el sa ii fac oral si m-am simtit foarte prost.dar a 2 oara am discutat dinainte si a fost totul mult mai bine. funda?big grin

| Alexandra_2188 a răspuns:

Pai sincer ca fata ii aiureah sa-i spui la baiat"bha vezi ca ai dreapa jos la mine la puta laughing"daca el vrea si isi doreste se duce el la sursa fara sa te intrebe sau chesti din astea ...parerea mea :*

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Fa si ti se va face... si love4u as vrea sa fie toate fetele ca tinehee hee la multi baieti le este rusine sa ceara chiar daca ar vrea, e bine sa ia si fata initiativa