| Kimxd a întrebat:

cum imi dau seama cand un baiat ma place?batting eyelashes
adica este un baiat pe care eu il plac;-?, si nu stiu daca si el
adica in ore, pauze se uita la mine. si ne tachinam mereu :$
si nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu
ma ajutati? funda puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Uite ce e. Inceafca sa faci si tu acelasi lucru. El atunci va crede ca si tu il placi, de fapt va vedea ca il placi. Si poate va face el vreun pas... bafta.

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand el va fi capabil de mai mult, asta in caz de te place.

| TwiSt1997 a răspuns:

Destul de probabil sa te placa.De ce nu il intrebi cand sunteti doar voi 2...nu ai de ce sa-ti fie rusine.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Te place cu siguranta, dar poate doar ca amica sau poate ceva mai mult. Noi nu avem de unde sa stim.

| magicman a răspuns:

Esti fata / baiat? Daca esti fata, vorbeste mai mult cu el, vezi cum se poarta in preajma ta, si daca se poarta mai ciudat, inseamna ca te place.

| Comandar_Diana_1999 a răspuns:

S-ar putea sa te placa dar daca este acel gen de baiat care vrea mereu sa vorbeasca cu cineva nu inseamna ca te place ci doar vrea sa stea cu cineva asa cum am si eu un coleg care se baga cu toti in seama doar sa aiba cu cine sta! Deci fi cat se poate de naturala deoarece daca nu te place si totusi petreci timpul cu el poate se indragosteste si el de tine, doar asteapta!