| anonim_4396 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă singură sau am pe cineva?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Dacă ești singură sau ai pe cineva?
cred că te referi la prieteni nu?
Păi îi pui la încercare să vezi dacă o să îți sară în ajutor sau o să te lase baltă.

| blueheart a răspuns:

Nu esti singur niciodata. Te ai pe tine ca ultima solutie.

| DDoctorita a răspuns:

Depinde al cine te referi...
-daca de referi la familie, e mai greu de zis. Dar totusi se zice ca parinti sunt cine te creste. happy
-daca te referi la prieteni, e usor. Gandeste-te cine a fost langa tine atunci cand ai avut o problema si acela e prietenul tau adevarat, restul sunt doar cunostintelaughing.
-daca te referi la iubire, aici doar tu stii! happy

Salutari! happy

| GianiBoy a răspuns:

Pai pana la urma ai pe cineva de cand te nasti pentru ca pe pamant ai o pereche pe care poate o v-ei intalni.Sau si asa daca vei avea un iubit/a sa stii ca iti este destinat de acum sa il ai chiar daca nu stii si nu e chiar "oficial" intre voi inca

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru GianiBoy):

Vei se scrie impreuna