| Lori78 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| PurpleSpirit a răspuns:

Pai,in primul si in primul rand se poarta frumos cu tine, te respecta, ar face orice sa te vada fericita, este gelos cand vorbesti despre alti baieti.Cam dupa toate astea ar trebui sa iti dai seama de ce simte pentru tine.Bafta :* Fundita? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Nu ştiu. Funda?

| neutrino a răspuns:

Vine la tine cu o floare in mana, un inel, te pupa si te cere te nevasta!

| Voidwithin a răspuns:

Un baiat nu poate iubi intr-o zi, iubirea se face in timp.
La inceput e doar atractia sexuala sau curiozitatea.

| Lori78 explică (pentru Voidwithin):

Aici ai dreptate, dar nu poti iubi intr-o zi exact cum ai zis sit u, dar in 5 luni.

Răspuns utilizator avertizat
| Orr_Cosmin_2000 a răspuns:

Vorbeste des cu tine, este curios de ce faci ..se da mare in fata altora cand esti prin preajma..etc