| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca a fost sau nu virgina la mine? A fost cam greu pentru prima oara dar dupa 10 min intra foarte usor (am folosit prezervativ) si era foarte umeda. Nu a curs sange, aceasta e marea mea dilema, pentru ca si ea o tine pe a ei ca poate eu ma gandesc la altceva, si ca ea a fost virgina la mine. Este a 5-a oara cand o facem si acelasi rezultat, placere exista dar nu a curs nici acum. Cand incercam fara prezervativ este mult prea dureros pentru amandoi, dar data viitoare asa am sa fac... poate poate.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Crede-o pe cuvant. Iti dai seama ce pas important a facut fata asta cand a ales sa-si piarda virginitatea cu tine? Nu trebuie neaparat sa curga sange la primul contact sexual. E posibil sa aiba himenul elastic sau sa se fi nascut fara. Nu face sex fara prezervativ daca nu sunteti pregatiti sa aveti un copil! E normal sa fie mai usor cu prezervativ pentru ca prezervativul este lubrifiat. De asta a fost mai usor... Si apropo... te gandesti si la ea cand faceti sex? Te-ai gandit ca poate o doare cand o penetrezi? Ce urmaresti? Din partea cui exista placere? Esti sigur ca si din partea ei? Ai intrebat-o?

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ti-a spus ca a fost virgina, inseamna ca asa a fost. Nu exista nici un motiv sa te minta.
Si, decat sa te gandesti la chestia asta lipsita oricum de orice semnificatie, mai bine gandeste-te la un preludiu potrivit ca sa nu mai existe durerea. Va doare pe amandoi fiindca tu nu o exciti pe fata suficient, nu ai rabdare sa fie relaxata si bine lubrefiata, in general treci la penetrare inainte ca ea sa fie pregatita.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Inca un vanator de virginitate! Unde nu va pedepseste Bunul Dumnezeu pentru ignoranta si aroganta voastra?! Tinere IGNORANT si EGOIST, 2 fete dintr-o mie se nasc FARA himen! Daca ti-a facut cinstea sa ffii primul, tu acum ii cauti nod in papura, in loc sa fii expert in preludiu si sa-ti pese daca si ea se simte bine?! De unde esti?! Din cucuietii din deal si folosesti wireless?! Daca nu inveti sa te porti frumos si eficient cu ea, si sa-i dovedesti ca ai meritat sa ti se dea, sper sa te puna pe liber cat mai repede! N-o meriti! Si sa nu te puna naiba sa mai faci fara prezervativ, si s-o imbolnavesti cumva, ca vezi tu dupa aia!

mlm
| mlm a răspuns:

Din cate vad eu la tine este importanta virginitatea, este posibil sa fi fost virgina si sa fi avut himenul elastic, din aceasta cauza nu a aparut sangerarea, asa ca nu mai fi asa disperat, incearca sa vb cu amica ta si ea iti va spune daca a fost virgina sau nu, dar cum ti-am zis s-ar putea sa aiba himenul elastic.

cami
| cami a răspuns:

Vad ca toti te cearta ca "ce conteaza... daca o iubesti, o iubesti si-asa! "
Nu, tine-te tare pe pozitie tongue. Sa recunoasca "a fost sau nu? ".
Si ca sa raspund... a, si inainte laughing
"poate, poate " curge sange? n-a curs la inceput, si. curge acum? o fi si asa.
PS: Daca ti se pare o fata de incredere, increde-te.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici nu trebuia sa postezi intrebarea asta. Crezi ca trebuie neaparat sa curga sange? De unde ai ideile astea mai baiatule? Tu nu traiesti printre oameni? Asta e mai important pentru tine decat dragostea ei? Ma intreb la tine a fost prima data? Daca ar sti fata ce intrebari pui...

| Linda a răspuns:

Se poate sa fi avut himentul elastic sau sa se fi masturbat. Si de aceea sa nu curga s

| Encore a răspuns:

Conteaza sau nu daca a fost virgina? Daca nu era virgina de ce l-a mintit ca e virgina, normal ca, conteaza esti virgina bine, daca nu esti de ce mine? Acum pe bune v-ati invatat toti aceleasi raspunsuri "conteaza daca era" normal ca, conteaza DE CE L-A MINTIT CA NU MAI E...

| M.J. a răspuns:

Nu la toate fetele curge sange la primul contact sexual, e in facut de organismul fiecareia...chiar conteaza atat sa fi fost virgina sau vr sa ta lauzi la prieteni? aaa, 1sfat...nu lasa prezervativul!

| Swabia a răspuns:

Intreab`o daca foloseste OB`uri cand e in perioada aceea... poate i s`a dilatat himenul! Cel putin asa i s`a intamplat varei mele...nici ei nu i`a curs sange!

| troxanici a răspuns:

Mie de ex nu mi-a curs sange prima data, eu cred ca nu e neaparat nevoie sa curga sange... depinde de organism, de himen daca este elastic sau nu!

| eek a răspuns:

Nu e neaparat sa curga sange..ce e cu mentalitatea asta? aveti toti idei preconcepute ca daca nu curge sange nu e virgina.. se poate sa se fi nascut fara himen..sau cum au spus si ceilalti poate il are dar e elastic..
si daca iubirea ta pt ea consta doar intr un himen atunci..nu are rost sa mai fii cu ea..

| eek a răspuns:

Nu e neaparat sa curga sange. ce e cu mentalitatea asta? aveti toti idei preconcepute ca daca nu curge sange nu e virgina. se poate sa se fi nascut fara himen.sau cum au spus si ceilalti poate il are dar e elastic.
si daca iubirea ta pentru ea consta doar intr un himen atunci.nu are rost sa mai fii cu ea.

| adytzu_1864 a răspuns:

Sfatul meu: ai incredere in ea...totul se bazeaza pe incredere... daca are himen elastic. e posibil sa nu curga sange niciodata...gandeste-te si la ea cand spui unele chestii...sau cand le gandesti...ca pentru un baiat poate nu e cine stie ce... dar pentru o fata este foarte important chestia asta...sa aiba incredere in persoana cu care isi pierde virginitatea...si apropo ce conteaza asa mult?

| adytzu_1864 a răspuns:

Aaaa...si inca o chestie..."foarte umeda"...inseamna ca fata se excita foarte tare...si atunci vaginul se dilata...adica se largeste ...in caz ca nu-ti dai seama ce inseamna laughing, si daca este dureros pentru amandoi inseamna ca nu a facut-o de prea multe ori nu?

| sweety_1169 a răspuns:

Doar asta conteaza la tine? poate avea himenul elastic, ce gandire ai...cu oameni ca tine a ajuns tara asta asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce raspunsu dati si voi informativa mai bine si o sa aflati despre virginitate si sexualitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok... multumesc tuturor pentru ajutor! o iubesc, dar am o retinere cand ma gandesc, de ce tocmai eu sa am parte de chestii din astea, acum sunt un pic mai altfel dupa raspunsuri... Si da, am intrebat-o daca simte placere, si simte, stiu totusi sa o fac sa se simta bine. Daca cer stergerea acestui post se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce multa incredere ai in fata aia...saraca sad
Mai informeaza-te cu privire la elasticitatea himenului... si gandeste-te ca fata aia ti-a dat ce a avut ea mai bun, asta e rasplata ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa frate fara prezervativ si impinge ca bou
poate reusesti sa o omori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce va mai place sa jigniti... bv voua sunteti niste experti in acest sens. Multumesc celor ce mi-au deschis ochii, poate teama de nu fi fost mintit m`a impins sa pun o astfel de intrebare. Merita toata increderea mea asa ca o are. P. S. incercati sa nu mai jigniti lumea chiar daca intrebarile sunt prostesti, poate intr-un moment te simti mai confuz sau pur si simplu nu formulezi cum trebuie intrebarea. Inca odata multumiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate poate sa curga si mai tarziu dupa un timp...crede fata! si mai ales daca sti ca nu a avut relatii d lunga durata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai facut sex dupa ce i-a trecut ciclul? asta are vreo treaba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci iti dai seama ca toate zdrentele care ti-au sarit in cap sunt curve si si-au tras-o p rupte iar acum nu le mai intereseaza principiile altora. nu tata, fii selectiv, daca nu i-am curs nimic da-o in mamica ei de zdreanta, te vrajeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O data ce i-a spus la baiat ca e virgina si la facut sa astepte de ce sa nu se gandeasca ca a fost mintit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu mi-a curs sange, si tot chestia asta mi-a zis fostul laughing ca nu am fost virgina...nici nu cred ca ai vrea sa stii cum se simte o fata care s-a daruit trup si suflet unui nerecunoscatorwinking

| valistyle20 a răspuns:

Bay omule laughing ma faci sa ma simt prost ca sunt barbat laughing bay nici iubitei mele nu i-a curs sange si o cred ca a fost pentru ca am vazut ce fel de fata este...la inceput si eu m-am indoit dar pe urma mi-am dat seama elatia spune tot si felul ei de a fi iar daca ti-a spus ca a fost virgina iti zic eu da-i incredere si tu ai grija de ea, ca fata aia poate te iubeste mai mult decat iti poti imagina app de relatia voastra fi si tu mai tandruwinking arata-i pasiune oferi nopti de dragoste nu mai sari direct la sutien si chilotei happy ca asa o sperii si de aia e asa dureros pentru ea...bafta happy