| Karina_2903 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca baiatu` este virgin la primul contact sexual cu mine? sau nu pot?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta iti dai seama dupa cum o face prima data nu isi indeplineste sarcina ca alt baiat experimentat

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Şi cu ce te încălzeşte acest aspect?
Pa, pa.

| valy a răspuns:

Pey nu ai cum sa vezi.pentru ca organul sexual masculin nu are semne ca la voi sa se vada lucrul asta.in orice caz daca ar fi virgin. dar asta depinde ar trebui sa ii curga 2, 3 picaturi la primul contact. dar in rest nu iti poti da seama.ai putea intr-un fel ori sa te bazezi pe ce iti spune. ori sa vezi cat este de disperat.majoritatea tipilor virgini din zilele noatre is disperati dupa... ei aia posibil sa fie virgini. daca se descurca bine cu pozitiile si stie sa te faca sa te simti bine e clar ca a mai avut cel putin o fata in pat

| foxi a răspuns:

Ar fi indicat sa nu-ti pui astfel de intrebare!

| Miauti a răspuns:

Simplu se excita foarte repede si isi da drumul. Dar exista o chestie interesanta la virgini, poti face sex de mai multe ori cu el, plus il poti aseza cum vrei tu adica il modelezi cum doresti tu.

Din cate am observat din ce in ce multe fete care au avut de mai multe ori acte sexuale, cauta virgini, pentru ca au acel ''farmec''

| Dan a răspuns:

Ii studiezi penisul si vezi daca pielita este rupta, intelegi nu! Noroc!

| Gigiku a răspuns:

Poi daca nu stie ce sa faca, daca ejaculeaza repede, e virgin happy

| Fetita a răspuns:

Pai uite care e chestia, baietii au o pielita acolo, ata, si daca este virgin aia trebuie sa existe daca nu ea este rupta. INSA nu la toti se rupe, sunt baieti la care nu li se rupe nici dupa mai multe contacte, deci va trebui sa-l crezi pe cuvant http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virginitatea-la-baieti.php
mai multe detalii aici

| Nike31 a răspuns:

Daca e virgin, el n-o tine mult.
P. S. Treaba se termina c-am repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti da seama daca nusstie sa faca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu al antrebi daca este big grin