| DudaYeah a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ma place?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cât de des stă cu tine de vorbă și ce subiecte abordează?
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Saitu de la sweetdance e 100% adevarat:O

| Corina a răspuns:

Daca un baiat incearca sa intre in vorba cu tine, te atinge ca din intamplare cand trece pe langa tine, este glumet in preajma ta, lasa privirea in jos si se inroseste cand vorbeste cu tine, se fastaceste sau se balbaie atunci cand vrea sa-ti spuna ceva, acestea, dar nu neaparat toate la un loc, sunt semne ca te place. Sa fii iubita!

| ynna93 a răspuns:

Se baga in seama cu tine, vorbeste mai frumos, ti-a luat id`ul sau numarul` de telefon.saau te necajeste ca stii tu cine se cearta se iubeste.bine aici nu ma refer la cearta din aia care iese cu batailaughing

| TheSupreme a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca asta e destul de greu de aflat despre un baiat. Fetele radiaza de obicei de sentimente insa baietii si le pot ascunde sau pot avea sute de obiceiuri diferite. Vreau sa spun ca un baiat poate sa nu se uite niciodata la tine fiindca nu te place, dor totodata poate se topeste dupa tine dar ii e frica sa nu afle cineva. Poate iti zambeste mereu fiindca vrea sa-ti dai seama ca ii place de tine, dar totodata ar putea doar sa vrea ceva de la tine si de aceea se arata atat de binevoitor.
Ca sa-ti dai seama cu adevarat, trebuie sa intri intr-o conversatie, in particular, iar din vorbele, gesturile sau chiar privirile lui sa deduci asta.

| sweet0girl a răspuns:

Aici scrie exact raspunsul la intrebarea ta;) : ttp://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-iti-dai-seama-cand-un-baiat-te-place-

| DudaYeah explică:

@Legiuitoarea pai mereu cand vine pe la mine pe strada se da in spectacol : se alearga cu alti baieti, se bate cu ei, glumeste cat de des poate. si daca e sa plece si il rog sa mai stea, sta. dar nu stiu ce sa cred. poate asa e el tot timpul. sau poate nu face asta pentru mine. thinking de subiecte abordate, vorbim despre multe. cat in luna si in stele. dar nimic special :d

| Mihaela_2393 a răspuns:

Dac de multe ori se tot tine de urma ta si tot te intreaba multe lucruri...sau atunci cind te intreaba cum te simti ceai facut asta seara... sau daca te invita la discoteca la cina sau mai stiu eu unde!