| noname4me a întrebat:

Cum impac o fata rac? confused

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Te referi la zodie? Daca da :
Fetelor din zodia rac le place ca baieti sa le spuna mereu "Te iubesc "
II iei un trandafir rosu si te duci la ea si ii spui ca o Iubesti si ca nu se va mai intampla

6 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Lasa zodiacu ca-i vrajeala

| devilll a răspuns:

Cum puteti crede in zodiac si in multe alte ''semne'' vise si alte prosti
fara suparare traiti-va viata si lasati prostiile la o parte
Eu unu nu cred nici in Dumnezeu apoi in magarii din astea

| Florentin_6875 a răspuns:

Intrebare aiurea amice, nu te mai lua dupa zodii fiecare persoana e in felul ei, orice fata o impaci cu sinceritate si doar daca ii vorbesti fata in fata, nu te mai lua duap zodii si astea dupa intalneste-te cu iea si spune-i ca vrei sa vorbiti, dar daca refuza nu are rost sa te injosesti pentru o fata, pe planeta sunt multe altele ai timp o viata sa gasesti una. Succes!

| andrei_3917 a răspuns:

Doamne auzi sa crezi in zodiac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ai facut? eu sunt rac... daca e trm msj privat si te ajutwinking

| PCT a răspuns:

+ 1 pentru devilll! are dreptate!