| pidgeotto1 a întrebat:

Cum impresionezi o fata?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. Cateodata, lucrurile marunte au efecte de lunga durata. Unele cuvinte sau gesturi pot impresiona o fata. Ea poate decide foarte repede daca anumiti baieti sunt buni ca parteneri, dupa gesturile lor si atentia pe care i-o acorda.Trebuie sa tii cont de cateva lucruri care, la o prima privire, ar putea sa para neinsemnate. Nu este nimic complicat sau care sa necesite mult timp.In primul rand, trebuie sa o privesti in ochi. Nu este indicat sa te holbezi doar la anumite parti ale corpului ei, desi acest lucru o poate flata. Trebuie sa acorzi mare importanta felului in care te aranjezi. Unele fete prefera baietii care miros frumos si acorda atentie propriului aspect fizic. Fetelor le plac gesturile de curtoazie si cele care le fac sa se simta unice. O poti ajuta cu haina sau ii poti deschide usa la intrarea intr-un magazin. Pentru a o impresiona si mai tare, socializeaza cu prietenii ei. Ele evalueaza potentialul unui barbat si dupa felul in care el se incadreaza in cercul lor de prieteni si socializeaza cu acestia,, tin cont si de parerea celorlalti despre barbatii din viata lor. Pentru a impresiona o fata, trebuie sa ii acorzi multa atentie. Asadar, chiar daca iti suna telefonul, nu raspunde. Este unul dintre cei mai importanti pasi in cucerirea unei fete. Cand te intalnesti cu ea, fa in asa fel incat sa il pui pe silentios sau sa il inchizi si ea sa observe ceea ce ai facut. sper ca te-am ajutat. funda? happy

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Prin felul si modul tau de a fi! Zambeste-i, vorbeste-i, spune-i glume, spune-i cat e de frumoasa, cat e de deosebita, afla ce-i place si apoi uimeste-o cu cunostintele tale! multa bafta!

| foxi a răspuns:

Prin educatie, citind codul manierelor elegante!

| aelasi a răspuns:

Prin creativitate, spune-i ceva ce nu crezi ca ai spune in mod obisnuit nimanui ceva diferit. ceva de genul "ziua de azi are culoarea roz, asa e cand te indragostesti?".asa o vei face sa te tina minte iar data viitoare cand vorbesti cu ea cu siguranta va agrea prezenta ta love struck