| andumarian007 a întrebat:

Cum sa impresionezi o fata?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Uite cum sta treaba happy.E ca si cum ai cauta acu in. Oamenii sun diferiti si nu se poate aplica acelesi metode pe toti. Unicitatea ne diferentiaza de ceilalti si asta e un lucur minunat.Asa metode gasesti cu gramada dar la una poate sa fie ceva frumos, pe cand alta poate sa te priveasca ca pe un tampit.In primul rand vezi ce fel de fata e. Daca e genu Romantic,poti sa incerci cu flori,cadouri, iesiri in Oras si multe alte trucuri. Daca e genu mai baietoasa o sa te cam ia in baza dar tot nu te va refuza daca aidai o floare, fie si din politete. Fetele mai baietoase sunt ca un fel de bariera dar din cate am observat daca treci de asta o sa ai cele mai frumoase iubite si o sa traiesti clipe unice.Ele adora imprevizibilu, mergi cu ea la un film care sa o faca sa se simta bine.Mergi la o pisa de karting. Poti sa incerci sa o iei cateva zile undeva la munte sa alergati, sa urcati prin toate cocalurile, sa va dati cu tiroliana. Inainte de asta trebuie sa iei in considerare ca punctu tau e sa ai cuceresti Inima si nu sa o vezi ca pe un obiect!

| andumarian007 explică (pentru Danysan):

Funda,Multumesc Foarte Mult, Am sa incerchappy, iti doresc un weekend placut

| Danysan a răspuns (pentru andumarian007):

Multumesc la fel!

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cu ceea ce esti si ce poti

| neutrino a răspuns:

Cu ceea ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata, fiecare e diferita in felul sau, avem asteptari si dorinte diferite. happy

| Zabbyel a răspuns:

Prin gesturi

| Saskesai a răspuns (pentru Zabbyel):

Gesturi dragute. nu de prosti -_-

| unknøwn a răspuns:

Uite cum stă treaba.
Nu încerca NICIODATĂ să impresionezi o fată!
Nu încerca NICIODATĂ, niciodată, dar niciodată să impresionezi o fată!

| hooliganbro a răspuns:

Fii diferit de alti baieti pe care ea ii stie, raminind tu insuti. Fao sa se simta bine in compania ta. Plecati la un parc de distractii, karaoke, hraniti porumbei, lansati un zmeu, creaza amintiri. fiecare fata e diferita, dar tuturor ne place sa ne simtim speciale si atragatoare. Succes!

| Soare_Soare_Paul_1992 a răspuns:

Nu este chiar asa de sinplu, in primul rand trebuie sa fii tu insati, apoi trebuie sa o cunosti in primul rand pe ia si apoi prieteni niciodata sa nu faci glume pe seama ei, sa ii iei apararea, si sa o faci sa te atmire cum o atmiri tu pe ea.ATAT
DACA RESPECTI CHESTIILE ASTEA O SA O CUCERESTI.
SI A DA SA TII MINTE CHESTIA ASTA : O FATA MAGULITA ESTE PE TREI SFERTURI CUCERITA.