| maxim789 a întrebat:

Cum sa impresionezi pe o fata?

20 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde de fata. Nu toate sunt la fel. Unele sunt atrase de inteligenta, altele de aspect fizic, altele de gesturi de tandrete, altele de gesturi vulgare. De preferat sa fii sincer cu fata si vezi ce ii place. Bafta

| RAY a răspuns:

Daca nu o atragi fizic nu ai cu ce, apropo inteligenta nu atrage pe nimeni, nu baga ecuatile matematice penisul in erectie

| alina2k18 a răspuns:

Masina, bani, fizic!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Si daca respectivul nu vrea sa-si impartă avuția cu majestățile voastre, ce faceti? Il aruncați la gunoi si cautati alt fraier?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Il convingem!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Si daca e un tip mai solitar si nu vrea? Am vazut de exemplu ca in unele cupluri femeia tine si foloseste cardul bancar al barbatului, chiar daca ea lucreaza si are propriul card. Cum ai reactiona daca prințișorul tau cu masina si bani nu vrea sa-ti dea tie cardul lui?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu m as supara deloc.

| alina2k18 a răspuns:

Cine puisor? Mami tau?

| mentholinks a răspuns:

*** bine.

| ywar a răspuns:

Ii spui ca esti printre cei 4 asasini tocmiti de comunisto-bolsevicul Soros, pentru a-l asasina pe Dragnea, in piata. La Victoriei, evident. Iata ca peste ani, revine in actualitate subiectul executiilor in locuri publice happy Oh, Doamne! Cat de blestemata este aceasta tara sa rabde atatia panglicari!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Fa cv ca sa te scoata din majoritate : Tre sa fii tupeist ( dar in sensul bun, nu ca toti papagalii ) să fii stăpân pe tine, sa nu te pierzi, să ai un vocabular cat mai bogat. Ce mai trebuie să mai conștientizezi: Nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni. Nu purta o masca doar pentru a impresiona pe cineva că odată si odată o sa te dai de gol iar atunci o sa fie naspa de tot pentru tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprezeoneazo stand departe de ea.

| Subsemnatul123 a răspuns:

In ziua de azi probabil le impresionezi daca ai o masina "tare" sau portofelul umflat. In rest mai sunt si femei care apreciaza si caracterul omului, probabil din ce in ce mai putine.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Adevărul e că ăsta sigur are multe de oferit.

| Subsemnatul123 a răspuns:

De fapt cam are dreptate. Cam la asta se uita femeile in prezent la un barbat. De ce? Nu stiu. Poate din cauza egoismului, lacomiei, poate vor sa se simta mai importante decat sunt, poate vor sa aiba o siguranta financiara, poate vor sa se laude. Cine stie

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut58282856 a răspuns:

O sa fie ea impresionata nu tu o impresionezi, stiu ca poate o iubesti dar stai chill, vorbeste cu ea etc. Nu te arunca inainte iar daca nu o iubesti si doar vrei safi machio bagati **** in cur si pleaca. Sfat adevarat

| Basilievski a răspuns:

Daca o ai de 25 va veni totul de la sine

| Roxana245 a răspuns:

Arata-i niste meme-uri