| vladutgabriel77 a întrebat:

Cum sa impresionezi o fata care este cu altcineva?

Răspuns Câştigător
| carla_1612 a răspuns:

Pai spune-i ca o placi incearca sa-i fii alaturi imbraca-te bine adopta stilul ei ingrijeste=-te mereu parfumat frezat ...etc intelegi.happy

5 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea direct(functioneaza)

| albastrualb77 a răspuns:

Da, e cel mai cinstit, spune-i exact ceea ce simti pentru ea.

| BecauseOfYou a răspuns:

Pai pareria mea nu trebuie doar sa ii spui trebuie sa ii si arati cat de mult ti la ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ce simti. Dar daca ea nu te place si te "paraste" prietenului, s-ar putea sa ai probleme. Dar de ce vrei sa te bagi ca musca`n lapte? Nu strica o relatie.

| ioanapop a răspuns:

Iti etalezi talentelelaughing