| Ionuca20 a întrebat:

Cum iti dai seama ca inca te mai iubeste?

2 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

1. vb cu e ca "simti ca nu mai tine la tine" si o sa vezi din privirea ei.
2. daca simti ceva in vb ei sau sunt vagi, insista din nou pe motivu ca "e ceva ce nu-mi zici" si cauta-l. o sa observi cand l-ai nimerit din privire. mentioneaza-i "ca e ala motivu" iar daca recunoaste ca da, dezvolta-l. daca nu, ia-o iar pe ghicite.
bft

| youangeldevil a răspuns:

Pai uitete si u la privirea pe care ti-o afiseaza... privirea spune tot si felul in care iti vorbeste... funda?