| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place(ma iubeste)?happy

2 răspunsuri:
| horia98 a răspuns:

Daca iti cere numarul de telefon dintr-o data desi va stiti de ceva vreme, iti arata mai multa afectiune decat celorlalti, povesteste mult despre tine cu prietenele ei sau daca ai patratele ii ca si a ta(celor mai multe fete le place asta si o stiu din proprie experienta, de cand fac salahappy )

| Mihai09890 a răspuns:

Aici gasesti raspunsulhttp://tipicmasculin.ro/cum-stii-ca-o-femeie-te-place/ si multe alte articole folositoare pentru tine
Funda?