| LoveAndPace a întrebat:

Cum iti dai seama ca iubesti pe cineva? ca chiar tii cu adevarat la aceea persoana?

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Cand esti cu el/ea nu mai ai nevoie de nimeni. Nu suporti sa-l/s-o vezi cu altcineva. Ramai cu gandul la el/ea fara sa iti dai seama. Tot ce zice, indiferent ca e corect sau nu, tie ti se pare perfect. Cand vorbesti cu el/ea nu vrei sa se mai termine discutia. Ai face orice sa-l tii langa tine.

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu mai nici o incertitudine, nu iti mai pui acest gen de intrebare!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Nu iti dai seama, o simti direct happy

| alexandra033 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa imi dau seama prea tarziu.Adica dupa ce s-a terminat relatia mea cu el,am vrut din nou sa ii arat ce simt cu adevart,si e prea tarziu.Dar daca chiar iubesti cu adevarat o persoana,ai sa vezi ce reactii diferite ai sa ai cand Il/O vezi,daca iti face un compliment incepi sa tremuri,sau daca te jigneste cu ceva ai sa plangi cu lacrimi de crocodil,o sa simti nevoia sa vorbesti cu el zilnic.Daca sunteti la distanta e mai greu,pentru ca o sa iti fie dor, o sa simti nevoia sa Il/O vezi si nu poti(Exact asa cum ti-ar fi dor de mama ta daca ai fi plecat/a departe de ea). Asta este parerea mmea, asta mi s-a intamplat mie. Sper ca te ajuta cu ceva.