| Yya a întrebat:

Cum iti dai seama daca iubesti cu adevarat o persoana?

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Cand iubesti cu adevarat o persoana simti o durere imposibil de definit cand sunteti indepartati. Mereu simti nevoia sa fii langa acel om si doar datorita lui/ei viata ta capata sens. Trebuie sa te inteleaga, sa te faca sa te simti bine si sa crezi ca el/ea e totul. Daca el/ea sufera si tu suferi. Trebuie sa adori sa petreci timpul cu respectivul/respectiva, sa simti ca sunteti aceeasi persoana la un moment dat.
Cred ca cel mai usor iti dai seama daca stai fara acea persoana si observi cum te simti. Sper ca am ajutat.