| HurrHurr a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata e OBSEDATA de tine?

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Te suna obsesiv, iti restrictioneaza libertatea, e ft geloasa, nu te lasa sa ai prieteni, vorbeste numai de tine, e agitata daca stai cu familia sau daca nu o incluzi in planurile tale, isi face planuri fara sa te anunte, te copleseste...

| Jipa95 a răspuns (pentru Iunona):

Iti dau perfecta dreptate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunona):

Comunista laughing

| Iunona a răspuns (pentru Jipa95):

Iti foarte multumesc! big grin Intr-o perioada erau si meme-uri cu tema asta!

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Razi tu Fat-frumos, dar cine stie cand dai si tu de o mandra cu franghia scurta?laughing Nebune sunt destule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunona):

Nu o sa se intample laughing

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa speram! Daca in doi ani ramai tot liber scrie pe TPU un articol "Top 10 pasi de a evita o comunista"laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunona):

Nu cred ca voi mai fi in 2 ani in viata, dar ma rog laughing o sa scriu articolul big grin

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc,te omoara comunista?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunona):

Nu,am sa mor singur laughing

10 răspunsuri:
| MojeGabriel1997 a răspuns:

Pentru ca mereu te va privi si te va stresa sa vorbiti si sa stai unul langa celalalt