| Crippy a întrebat:

Cum imi dau seama daca sunt obsedata dupa o persoana? o.O

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Simplu, ii simti aproape in permanenta lipsa cand nu e langa tine, vrei mereu sa vorbesti cu el/ea, te gandesti in continuu ce face/unde este/imagini impreuna.

| T0T a răspuns:

Dacă începi să faci chestii cu pozele acesteia laughing

| RainmakerX a răspuns:

Hey! "Te gandesti des la acea persoana?"
"Te simti altfel cand este langa tine?"
"Iti aduci aminte de ea cand faci cine stie ce lucruri obisnuite (cand mananci, te speli pe dinti...)"
"Cand te trezesti te gandesti la acea persoana?"
"Iti compari viata cu a acesteia?"
"Ai emotii cand vorbesti cu ea?"
"Vorbesti mult cu acea persoana? (Discutii pornite de tine)"
"Te uiti din cand in cand la poze cu acea persoana?"
"Detii vreo poza cu acea persoana?"
Daca ai raspuns da la mai mult de jumatate din aceste intrebari atunci da, cred ca eti... Daca nu atunci esti perfect normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

știi tu ceva de ai pus întrebarea asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti dormi noaptea?

| good2answer a răspuns:

:-)))) Daca la 3 dimineata ii dai like la pozele de pe facebook din 2010 in loc sa dormi. Deja e stalking pe net. Eu cred ca sti daca esti obsedat. E un singur pas de la obsedat la hartuitor. Daca ai tendinte de a urmari persoana oriunde merge, atunci esti deja obsedat si te transformi intr-un hartuitor. Daca nu esti deja hartuitor, dar te gandesti la asta, atunci esti deja obsedat. Mai ales daca te gandesti mereu la acea persoana si iti doresti sa afli tot timpul pe unde umbla chiar daca nu aveti nici o relatie de nici un fel.

| AnneMariy1 a răspuns:

Iti dai seama atunci cand te gandesti mereu la acea persoana sau ai un miliard de poze pe telefon cu el/ea sau ii dai 600 de mesaje pe zi, dintre care persoana iti raspunde doar la 2 dintre ele...Eh, ma rog. Cred ca te-ai prins!