| SexyAnon a întrebat:

Cum le place baieţiilor să fii?
Timidă, la locul tau, inteligentă, cuminte sau să vorbeşti urât, tupeistă, să te bagi singură in seamă?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Daca esti timida, ei mereu vor sa fi altfel si sa nu te miri daca auzi de la prietenul tau"fi si tu mai indrazneata".asa imi zicea mie fostul si din cauza ca nu am vrut sa ma schimb mi-a zis pawave. Daca esti prea inteligenta iar nu`i bine ca iti dai seama de multe lucruri si nu poate manevra cu vrea el(prietenul taulaughing
Daca te bagi singura in seama lor le place ca te vad ca pe o prada si gata vor sa ajunga cu tine in patoh go on
DAR: baietii seriosi cauta genul de fata pe care l`ai descris tu:timida, inteligenta, cuminte si cu minte etc.Fi asa cum esti, si nu te schimba pentru nimeni. Daca el nu place, te va placea altul pe viitor.

15 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Mie imi place o fata timida, sensibila, inteligenta... care sa fie la locul ei si sa stie sa iubeasca >big grin

| Aylee a răspuns:

ColdSummer, stii cum se zice gusturile nu se discuta. Unora le plac mai jucause, mai tupeiste altora mai cuminti, mai timizi.

| ShowTim3 a răspuns:

Eu sincer le prefer palea timide la locul sau si cu un gram de neuron.
De ce naiba mi-ar place o fata care vorbeste urat? tupeista? care se baga singura in seama si imi face capul praf? nu le suport pe alea sincer, am avut o golega de clasa, exact asa, vaide capul meu ma abtineam sa nu ii sparg ceva in cap.

| ALeXsSaY a răspuns:

Hmm.eu personal ador fetele mai timizi un pic.bine nici foarte foarte ca si eu sunt timid si nu am scoate niciun cuvant. dar imi plac cele calme, cu bun simt, sa stie cand le vine randul in discutie big grin si da, cuminti(bine o tigara ceva ocazional se accepta) dar stim cu totii ca dragostea nu tine cont de multe lucruri asa ca nu conteaza f mult ce iti place tie daca inima iti cere altceva big grin

| Anonim3007 a răspuns:

Frumoasa, inteligenta, cuminte, la locul ei

sa NU vorbeasca urat mie unu mi se pare super urat din partea unei fete... si

| Gabryel98 a răspuns:

Timidewinking

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Pai eu as prefera din amandoua tipurile cate ceva, pai sa fie sa nu fie timida dar sa fie inteligenta si sa stie unde is limitele sa vorbeasca urat pentru ca si eu vorbesc si ii normal sa spunel lucrurilor pe nume si sa fie si tupeista, tupeistain relatie si daca are ceva cu o anumita fata...gen certuri si neintelegeri, dar nu prea tupeista pentru ca atuncea ii cam baietzoasa...
eu asa as prefera sa fie o fata

| Jαne a răspuns:

Inteligentă și tupeistă ( Părerea mea)

| xt9000 a răspuns:

Depinde de ce baiat e vorba.mie unu imi place sa fie inteligenta, nu la invatatura ci in viata, la locul ei dar sa nu se lase sub papuc.si sa fiu sincer inca nu am gasit o fata sa fie asa numa fete mandrepana la dumnezeu.si depinde de tine. daca vrei ca iubitul tau sa fie cuminte fi si tu si viceversa

| intelectualul a răspuns:

Minte sa ai si buna sa fii, in rest nu conteaza.

| di3tri a răspuns:

Le place sa fii tu insati! big grin

| Angelblack a răspuns:

Sa vorbesti urat nu prea timida nu e bine inteligenta da cuminte la locul tau da tupeista nu

| aMaToR a răspuns:

Intelingeta si cuminte! big grin

| Sorynho14 a răspuns:

Mai bine timida la locul tau, inteligena si cuminte

| Sorynho14 a răspuns:

Mai bine timida la locul tau, inteligenta si cuminte