| yournameplease a întrebat:

Replicutsa, va rog la : " Iar de bagi singura in seama?" " Nu te mai da in spectacol!" O replica inteligenta vreau, pentru ca o sa dau funda.

Răspuns Câştigător
| Biianca81215 a răspuns:

Nu te mai da in spectacol!
-Macar eu am cu ce sa ma dau
-Cine zice?
-De ce? Crezi ca o sa iti iau locul?
-Ce`ai mai auzi voci? Cine sa da in spectacol in afara de tine?

Iar te bagi singura in seama?
-Probleme? (Da! Rezolvale)
-Nu iar again.

FUNDISA?

3 răspunsuri:
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

- iar te bagi singura in seama?!
- ce boala ai?! boala ta spune ca auzi voci.

- nu te mai da in spectacol!
- spre deosebire de tine eu am de ce si cu ce sa ma dau in spectacol :*

| Lovelysmilee a răspuns:

Nu cred ca pe fata mea scrie circ, pe-a ta insa scrie mare si clar!winking
rolling on the floor Nu stiu asta mi-a venit in minte blushing

| D82 a răspuns:

Da! Pentru ca imi permit.