| nikbad4u a întrebat:

Cum le place fetelor sa inceapa o partida de sex ele sau ei si cum

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Imi place ca partenerul sa ma sarute pe buze, pe gat in special, sa ma atinga, sa ma tina in brate, sa ne dezbracam treptat.
Sa stiu ca ma iubeste, sa simti si eu asta pentru el si sa fim intr-o relatie serioasa.
Sa ma excite si sa astepte pana ma simt total pregatita sa incepem.
Atingeri, cuvinte frumoase si sa o i-a usor pentru inceputwinking daca ma intelegiblushing

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si ea are acelasi drept ca si noi sa initieze partida, pentru ca de sute de ani au luptat pentru Egalitate in drepturi, iar acum o au! Restul, ti s-a cam spus deja, si mai ales, sa ai mare grija la igiena orala, generala si mai ales locala - se poate ca uneori sa vrea doar un quickie, si daca nu esti curat, pierzi! Si sa ai mereu unghiile curate, scurte si foarte bine pilite, ca sa nu o zgarii, mai ales jos!

| RAY a răspuns:

Din moment au pielea mai sensibilia logic ca vor sa fie sarutate peste tot, pentru a atinge placere totul trebuie facut lent

| Azµre a răspuns:

Femeilor le place să fie iubite, să fie tratate cu tandrețe, mângâiate, sărutate din cap până în picioare, vor ca penetrarea să fie lentă, și totul să se scurgă încet.
Cam asta vor fetele.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Logic ca nu ar trebui sa lipsesca preludiu...

| carinutza373 a răspuns:

Ei

| Maya89 a răspuns:

Preludiu e cel mai important intr-un act sexual nu conteaza cine ia initiativa si cum...important e sa va simtiti bine