| GoDiePlease a întrebat:

Ce nu le place femeilor intr-o partida de sex?

13 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Vorba! Cu exceptia unui "te iubesc" sau "imi place" alte cuvinte sunt inutile si enervante! sau el sa stea sa astepte si femeia sa faca totul.

| Alexu9696 a răspuns (pentru tuGatita):

So crezi tu unele adora sa vorbeasca si eu nu suport...

| tuGatita a răspuns (pentru Alexu9696):

Foloseste o "picatura" ca sa taca laughing

| Doηηa a răspuns:

Graba.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Un cocosel lenes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vina sotul acasa.

| justmebi a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general să ai atenția în altă parte zic eu. Adică să butonezi telefonul, te mai uiți la ceas, mai vezi o scamă pe pat, o muscă pe perete, mai schimbi canalul TV, etc.
Mai ales să te uiți la ceas e foarte enervant laughing Femeia poate să creadă că te-ai plictisit și se simte jignită.

| Demonull a răspuns:

Sa dureze putin asta nu le place

| varcolaccc a răspuns:

Buna întrebare, dar trebuia sa eu adresezi prieteni tale laughing.

| khwewljewew a răspuns:

Depinde de fiecare laughing n-ai de unde sa stii daca nu o intrebi. Nu?!

| costelpopa94 a răspuns:

Depinde de vacă

| dokken a răspuns:

De tine