| ancutzyka a întrebat:

Cum m-as putea imbraca astazi vreau sa merg cu rolele si nu stiu cu ce sa ma imbrac va rog spuneti-mi dau funda+vot mz

Răspuns Câştigător
| rossCopperman a răspuns:

Pai ia-ti niste pantaloni scurti albastri sau negri cu un tricou alb sau poate o camasa +maieu daca e tricou baga jum din fata in pantaloni scurti si restul sa fie scos si cu parul prins intr-o coada sau intr-un coc s-ar arsorta perfect cu rolele happy

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In pantaloni scurti si un tricou cu o vesta, sau pantaloni 3 sterturi cu un maieu sau intr-un tricou mai lung cu colanti

| BlueBird a răspuns:

Ce zici de costum de baie. Fata stiu eu cumva daca ploua sau ninge sau e soare la tine acasa. Mai mult stiu eu ce haine ai in dulap. Cred ca e o intrebare f ciudata silly.

| WooLove a răspuns:

Niste colanti albi (scurti) si bikini negri, modul ideal de a AGATA ceva ca si din cauza asta pui intrebarea asta nu?

| AnNe a răspuns:

Buna.pai depinde nu trebuie neaparat elegant deoarece sunt riscuri sa cazi s ate murdaresti poti sa iti iei niste blugi sau pantaloni trei sfert depinde de vreme si un tricou stramt sua un maieu poti asorta orce iti iei niste ochelari ti pui pe cap o esarfawinkinggasesti tu funda?

| Assassin_3792 a răspuns:

Poti sa cosi putin costumu lu' Eva.Niste petice asa cu un ac. PERFECT!

| ktyi a răspuns:

Fustitza mini laughing