| n0One a întrebat:

Cum ma bag in seama cu o fata de care imi place foarte tare si cu care n-am mai vorbit niciodata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ii zambesti si o saluti cateva zile la rand,pana intelege ca nu prezinti nici o amenintare pentru persoana ei,ci doar iti e simpatica.
In plus,chestia asta iti da timp sa-i vezi si reactiile,daca zambeste si ea, daca se inroseste, daca pufneste in ras sau daca isi ia o figura voit distanta.
Si daca totul pare incurajator si ea asteapta salutul tau, intr-o buna zi, poti sa te si opresti sa-i spui doua vorbe!
Totul incepe cu un zambet si un salut.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Cand ploua afara, te oferi sa o duci cu masina acasa big grin

| cristimihailov a răspuns:

Spui
"Buna. Nu te supara, nu sunt ciudat, doar te gasesc simpatica si as dori cand ai timp sa discutam un pic."

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Fii original si baga-te in seama asa cum trebuie ca un afemeiat si mascul adevarat ce esti big grin