| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma marturbez ca imi place dar fara vibrator ca nu am si nici nu vreau sa-mi cumpar!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai Bmihai nu invata lumea la prostii ca nu e frumos, stai cuminte dienisor ca nu e frumos sa te masturbezi. Have a nice day.

| BMihai a răspuns:

Cu degetelul. poti sa folosesti o banana, orice seamana cu un penis dar care sa nu te zgarie sau sa iti faca alt rau.
distractie placuta.

| RockLegend a răspuns:

Cu degetul, e clasic

| Dya_2611 a răspuns:

Cea mai buna metoda e :
cand faci dus dai drumu` la maxim si ii dai bataie

| iulya_6725 a răspuns:

Cauti un castravetelaughing) sau mai bine cauti un baiat si ii zici sa te invete si pe tine ce face el cu [rolling on the floor] gogu)hee hee

| andreea_7819 a răspuns:

rolling on the floor iti plac barbatii? Du-te in olanda e tara "libera"...si nu e binesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ai facut-o pana acum.

| TheBlackAng3l a răspuns:

E 50 de lei un vibrator+comanda=70-80 lei.comanda online, nimeni nu stie ce este in pachet.achizitioneaza unul si nu vei regreta, nu se compara cu un penis real dar nici cu degetul sau cine stie ce castravete, banana, etc...