| Giulia_6293 a întrebat:

Cum o sa fac sa ma placa un baiat?(stiind ca si altele incearca sa il cucereasca si cam reusesc.)Nu il cunosc.(detaliu)

2 răspunsuri:
| bilexa a răspuns:

Sa fii tu insati. SI eventual sa se bagi si tu inseama in fata lui. Sa incerci sa te invarti prin grupul lui de prieteni sa glumesti cand e si el de fata, dar mai ales sa ii zambesti mult cand se uita la tine. Bafta.

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Pai. icearca sa fii tu insati. happy
Incearca sa nu fii "inadusitoare " ca celelalte fete care nu-l lasa sa repire... poate nu ii plac genul asta.
Incearca in timp sa devii prietena lui (un fel de amica.). Intreaba-l ce ora are.si na.happy. zambeste-i frumos.happy
poate merge.adica eu cred ca dahappy
bafta >big grin