| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum o sa va fie viitorul relatiei voastre? argumentati

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Io ti-am mai zis...pui niste intrebari tampite rau, de unde le scoti ma? Cine crezi ca stie cum va fi viitorul? Numai Dumnezeu stie ce se v-a intampla maine, poimaine,...
Noi nu avem de unde sa stim, tocmai d'asta e frumoasa viata, ca e plina de surprize, din pacate mai sunt si unele neplacute dar ce sa faci...

2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Te referi la relatia cu pc-ul meu?
aa nu...
La relatia mea cu ciocolata&inghetata?
batting eyelashes
Promitator!

| ChalkOutline a răspuns:

De fapt, pot fi multe lucruri care sa influenteze viitorul, depinde de cum procedezi tu.
Nimeni nu stie viitorul, nimeni, iar oricine stie ceva despre el, stie doar o posibilitate, nu o exactitate.
Deci, cum se spune:
"Om trai si om vedea."