| GeorgianaMihaela145 a întrebat:

Cum poate o persoana sa treacă peste o relație de 9 luni așa repede? Cum poate cineva sa uite și sa renunțe așa repede la persoana iubita? Gen acum o sapt. eram bine, mi-a scris ceva foarte frumos, ca un fel de poezie in care a exprimat tot ce simte pentru mine și cât de norocos se simte ca ma are, iar după ce am terminat de citit, când m-am uitat la el avea lacrimi in ochi și după a izbucnit in plâns spunându-mi ca nu a simțit niciodată așa ceva pentru nimeni și ca acolo s-a descărcat și a scris tot ce avea pe suflet. A fost tot timpul foarte interesat de mine, iar azi îmi spune ca pot sa fac ce vreau, ca nu-i mai pasa și ca e in căutare de iubita... cum e posibil așa ceva?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da chiar cum e posibil sa nu simtiti iubirea voi fetele dar sa vorbiți de ea mereu?

| GeorgianaMihaela145 explică (pentru RAY):

Unele fete poate nu își arată sentimentele... dar eu personal cred ca fetele simt mult mai mult și iubesc mult mai mult fata de un baiat.

| RAY a răspuns (pentru GeorgianaMihaela145):

Voi mereu credeți ca iubiti dar sunteti cu altul a doua zi

| cristimihailov a răspuns:

Next Opportunity ar fi expresia pe ziua de azi.

Daca e labil psihic sau inconsistent in comportament, lasa-l si gaseste-l pe unu fara asemenea probleme.

Il vrei langa tine ca sa te ajute sa evoluezi, nu sa te cheme crucea rosie si sa fii asistenta lui maternala 24 din 24.

Ai putin curaj si ia o decizie care sa te scape de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut o relatie de aproximativ 2 ani si am trecut repede, m-am ocupat cu alte lucruri si am uitat de ea.

| GeorgianaMihaela145 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu te mai interesează deloc de ea, nu ți e dor, nimic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgianaMihaela145):

Nu, pentru ca din noiembrie 2019 e cu alt tip in relatie, i-am vazut profilul de Facebook. La cateva luni dupa ce ne-am despartit, prin 2016, si-a gasit pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa va spuneti adio intr-un mod memorabil.