| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Cum poate un test de sarcina sa greseasca rezultatul?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic pe lumea asta nu este imbatabil sau infailibil. Poate fi o greseala de fabricatie, poate fi expirat, poate fi tinut in conditii improprii (caldura, umezeala) intr-un depozit. Sau poate sa fie incorect efectuat.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă este făcut până in 21 de zile de la actul sexual, poate fi greşit.
Testul de sarcină se face la 3 săptămâni de la actul sexual, de preferat cu urina de dimineaţă pentru acurateţea testului.

pa, pa.

| nobody_9468 a răspuns:

Din cate am vazut din intrebarile tale ai facut destule testehee hee.
Daca ultimul a iesit negativ, e bine.Calmeaza-te,chiar daca ti-e greu...

Bafta.Eu iti tin pumniihee hee.

| CarmenR a răspuns:

Informeaza-te aici despre testele de sarcina. Articolul iti va raspunde tuturor curiozitatilor http://www.qbebe.ro/......e_sarcina.

| diesel94 a răspuns:

Cred ca "pozitiv" nu poate sa greseasca dar "negativ" da

| miky_4769 a răspuns:

Sa raspunda gresit la cel putin o intrebarestraight face...vai de voioh go on