| OliverArrow a întrebat:

Cum se face un test de sarcina? Cum trebuie sa fie rezultatul ca sa iti arate ca o fata e insarcinata sau nu e?

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai instructiuni incluse.
2 linii

| Vix999 a răspuns (pentru unknownn):

Poate nu stie sa citeasca laughing

| unknownn a răspuns (pentru Vix999):

Face sex si nu stie sa citeasca? laughing
Atunci de ce a mai pus intrebarea? Cum citeste raspunsurile? laughing
Epic fail!

| Vix999 a răspuns (pentru unknownn):

Da, m-ai prins aici laughing)

| unknownn a răspuns (pentru Vix999):

Get busted hahaha!

| Prapacea a răspuns:

Bagi o banana in vagin
daca o scoti muscata e clar ca esti gravida

| Terminatorul2 a răspuns:

TRE sa arate 2 lini daca esti mamica

| ChemoshRDB a răspuns:

Urinezi intr-un recipient curat, iei cu pipeta 2 picaturi si le pui in gaurica de pe test, sau ce o fi aia. Daca persoana este insarcinata iti va arata pe test 2 liniute, daca nu, doar una. Trebuie sa astepri circa 10-15 minute pana sa te uiti la rezultat, pentru a te asigura ca testul este corect.

| szantoiulia a răspuns:

Te duci la ginecolog si dupa ce iti face testul mai dureaza vreo doua zile si rezultatul este o imagine care va arata daca esti sau nu insarcinat. FUNDA?

| zuz02 a răspuns:

Instructiunile vin odata cu cumpararea testului de sarcina. Depinde si de test. Urinezi pe el, sau intr-un recipient si il intorduci acolo sau cu pipeta pui cateva picaturi pe el. Depinde de test. Daca nu esti insarcinata apare doar o liniuta rosie.
Daca esti isarcinata apar doua, cu posibilitatea ca a doua liniuta sa fie mai stearsa. Atunci ar fi bine sa mergi la un control ca sa fi mai sigura. Numa bine!