| szergiu a întrebat:

Cum pot afla cine m-a sunat cu numar ascuns?

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu poti afla!

neluL
| neluL a răspuns:

Activeaza casuta vocala si daca prinde numarul (acela ascuns) o sa primesti mesaj cu numarul de la care ai primit mesaj.
Bafta!

| dyana_4835 a răspuns:

Aaa...pentru ast exista FBI
sunt sigura ca va fi o onoare sa te ajute rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi cum să afli dacă nu este cunoscută identitatea?
Activează căsuța vocală și poate auzi acolo vreo voce care îți este cunoscută.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| porto89 a răspuns:

A vrut si nelu o funda ce aveti ma cu el?rolling on the floor normal ca tot ascuns iti spune daca activezi casuta.aoloo :* ciuss

| unknow a răspuns:

Nu poti, dar uite ce fac eu sa scap de nr. ascunse: daca ai un tellcat de cat mai nou,. umblii la setari,.la apeluri, si vezi ca ai o optiune de a respinge anumite apeluri, u poti alege respingera apelurilor privatewinking. si asa, ii inchide automat fara sa mai sune macar telefonul happy.
iar daca nu gasesti, du`te in orashul tau la un centru d`ashta, unde platesti factura de ex, sau unde reincarci, si roaga p knv sa te ajute cu asta!winking sigur o sa reusesti!

bafta multawave

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Te duci la un magazin cosmote, Orange, Vodafone(depinde pe ce retea esti). Si ei s`ar putea sa te ajute cu problema aceasta. Sper ca te``am ajutat.

| kitty_4375 a răspuns:

Simplu:NU poti!