| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla daca ma place o fata?
Fara sa o intreb

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Intri în ea.

| jess179 a răspuns:

Vezi daca se uita la tine mai mereu, iti zambeste, iti ofera ajutorul in anumite situatii, se inroseste cand o atingi.

| Lollipoop a răspuns:

Vorbind cu ea, bineînțeles nu sari. Glume cu bun simț..ieșiți pe afară..chestii d-astea! nu forța lucrurile, nu este bine. Fundă?:*

| OriginalSauNimic a răspuns:

Problema e ca am niste colegi noobi care mar enerva intruna daca ar afla. Ar trebui sa ii suport o groaza dz timp. Sunt clasa a 5-a. Pana acum raspunsul 3 are funda

| OriginalSauNimic a răspuns:

Pardon ultimele 2 pe al 4 lea nu l-am vazut