| kick a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum pot afla daca ma place o fata...
fara sa o intreb daca ma place

7 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Stai mai mult prin preaja ei

| cristy_4404 a răspuns:

Vorbeste cu cea mai buna prietena a ei ea trebuie sa stie pentru ca vorbesc despre orice mai ales baietii.

| » Iµliaña « a răspuns:

Pay vezi si tu cum se poarta cu tine... Si ce iti spune atunci cand vorbiti happy

| activ a răspuns:

Am auzit eu de un aparat care iti dai seama daca cineva te place... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti da seama usor. Din gesturile ei, daca se uita lung dupa tine, daca iti cauta apropierea, daca se baga in vorba cu tinewinking.

| Eva9610 a răspuns:

Daca se inroseste cand trece pe langa tine si se uita dupa tine sigur te place.

| kick explică:

Pai cam ce detalii?