| dRx99 a întrebat:

Cum pot ajunge la squirt cat mai repede? sunt fata.

7 răspunsuri:
| NoRegretsxx a răspuns:

Pai faci parte din fetele care pot face squirt? Tine si de partener sa stie ce sa faca.winking

Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns (pentru MyMommyLovesMe):

Nici nu stie daca-i gina sau gigi. e in dubii. o data vrea sa si-o traga cu o colega de clasa iar acum vrea squirt. copiii din ziua azi sunt viitorul de mainelaughing si asta ma sperie

Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns (pentru DNSK):

Te sperie? Sa te sperie copiii de ieri care umplu puscariile, isi bat nevestele, ucid si isi bat joc de tara asta acum ipocritule.Sa te sperie si copiii de ieri care sunt platiti din banii tai sa ii opreasca si tot pe banii tai raman in functie cu buzunarele umplute ca sa taca din gura.

| DNSK a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ipocrit? am citit bine?

| DNSK a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Vad ca da