| botosel a întrebat:

Am tot auzit de acest termen numit "squirt" sau ejaculare femininia si sunt curioasa in ce consta si cum se poate ajunge la el. fundita

3 răspunsuri:
| george89 a răspuns:

Deci... atunci cand faci sex cu o fata sa o gadili in talpa si o sa ajunga sa "sQuirteze" ca sa zic asa, sa orbesc de te mintwinking

| adinutza_9584 a răspuns:

Femeile ajung mai greu la asa zisa ejaculare feminina. Trebuie sa ai langa tine si barbatul potrivit. trebuie sa fi foarte excitata si el sa stie ce sa faca ca sa te aduca la acel extaz

| Jack_6695 a răspuns:

Vre-i sa-ti arat? happy
In general se maseaza punctul G crescand in intensitate destul de rapid.