| naviDIabLO a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca sex cu mine?

17 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Frate, de convins o poti convinge doar cu vorba buna. Fetele fac sex de obicei cu baietii pe care ii iubesc.

In rest, daca de vorba buna nu se poate, intotdeauna va exista alcoolul happy [glumesc... cat de cat]

Bafta.

| 2696 a răspuns:

Si dupa? ce faci? gandeste-te ca nici tie nu-ti place sa fi mintit sau tradat de cineva in care ai avut incredere...mai bine daca chiar vrei sa faci sex suna o parasuta macar aleia nu ii ranesti sentimentelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o imtai de nevasta. O convingi pentru tot restul vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai operatia estetica ar fi o varianta

| irina20 a răspuns:

Daca vrei sa faci sex cu o fata mergi la cele cu plata big grin
Daca vrei sa faci sex cu o fata anume trebuie sa "muncesti" mult.In general fetele fac sex cand sunt indragostite de baiatul respectiv...

| angel_6687 a răspuns:

Incearca sa-i spui ce intentii ai...laughing) daca nu te trezesti cu vreo palma, atunci treci la fapte

| SunShine /boy\ a răspuns:

Bai frate, cum poti posta o asemenea intrebare, ai gagica?
te iubeste? daca te-ar iubi inseamna ca ar face sex cu tine, dar se pare ca nu. asta e altceva. da' daca n-ai gagica, gaseste-ti o tarfa, nu neaparat cu bani. sunt multe fete pe la liceuri care nu vor bani, o fac doar pentru ca sunt disperate

| tarziu a răspuns:

Citind cateva din intrebarile tale, editez raspunsul initial. Iti recomand consiliere de specialitate. Trebuie sa gandesti pozitiv frate, o sa iesi cu bine din chestia asta!

| Flav a răspuns:

Ai bani? Ai masina? Pentru restul clipelor exista Mastercard.

| bubblesx a răspuns:

Cu bani faci totul in secolul XXIlaughing)!

| nobody_9468 a răspuns:

"Barbatii au nevoie doar de un loc pentru a face sex, femeile de un un motiv", era in engleza, ti-am si tradus'owinking.
Fetele pun mult suflet intr-o relatie cu un baiat, si totusi nici daca il iubeste nu accepta, stiu ce zicwinking. Daca e iubita ta, trebuie sa fii sincer si nobil cu ea, doar asa o poti convinge.In rest...cauta si tu o parasuta de prin scoala, cartier, chiar nu gasesti?
Orice se rezolva cu bani, dar nu prosti o fata buna sa faca sex cu tine! Ai putina demnitate, nu ma dezamagi!winking

Bafta.

| itarkan a răspuns:

In primul rand trebuie sa iesi din casa, sa te dezlipesti din fata calculatorului, si sa termini cu intrebarile astea tampite, la care vei primi raspunsuri la fel de tampite. Termina cu shiturile astea, si e posibil sa faci si tu sex.

| anonim96 a răspuns:

Nu poti obliga o fata sa faca sex cu uh mai intai intreab-o daca vrea si ea degeaba vrei uh daca ea nu se simte pregatita bafta

| SebyBiz a răspuns:

Prietene cum sa iti zic lasa vrajeala pe calculator si prin mesaje, iesi cu ele daca vrei sa obti ceva si mai mult tupeu cu putina vrajeala si cascaval in buzunar faci majoritatea fetelor sa faca sex cu tine

| Preason a răspuns:

Pa invit-o si tu la o petrecere si dai de baut si apoi du-te acasa si Fa ce
iti place!happy

| CalinBerindean a răspuns:

O inviti la tine si o intrebi daca vre sa se uite lanun film porno, la mine a mers de doua ori