| EuStiuToT a întrebat:

Cam cum as convinge o fata sa faca dragoste cu mine? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Eu zic ca un baiat ar trebui sa stie asta. Ia-o si tu cu vrajeala:"Nu vrei sa facem o nebunie?", "Ma lasi sa te iubesc si eu putin?". Asta la fete mai nasoale, la o tipa cuminte care cere iubire nu poti asa ceva, e urat. Trebuie pur si simplu sa incepi sa o saruti, sa o exciti, atunci cand sunteti singuri! Ca sa o faci sa te vrea, pentru ca nu e frumos sa-i ceri asta, sa stii!winking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaFcsb1 a răspuns:

Pai la cei 13 anisori ai tai ai vrea asta?puppy dog eyes Mai asteapta si tu putin dar daca tot iti doresti sarut-o incet pe gat sa o exciti etc.big grin

| EuStiuToT explică (pentru MariaFcsb1):

Pai as cam vrea sa incerc big grin