| Alexandru142000 a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca dragoste cu mine?

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

laughing de ar fi simplu asa
fi tu insuti, poarta te cat mai normal si ai sa vezi ca ai sa ai succes.

| CapitanuSemafor a răspuns:

500 euro 30 min

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu un pistol, sau dupa o bataie zdravana. N-o sa-ti reziste!
Asta ca sa faci sex.
Dragoste nu ai cum sa faci, daca se pune problema sa o convingi e clar ca abia va cunoasteti, sau nici macar nu va cunoasteti, iar dragostea se face atunci cand cei doi se iubesc.

| Alcyon a răspuns:

Ii arati contul din banca (ai grija sa fie unul cu multeee zerouri).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu :3

| Ammizzu a răspuns:

Prin a o exita cat se poate de mult si a nu ii cere chestia aceasta.

| Fintommi a răspuns:

Nu poti sa convingi o fata ( cu bun simt, educata si desteapta ) sa faca dragoste cand abia te cunoaste. numai cu o..........panarama ai putea face asta, numai cele care accepta bani. Totusi, nu ti-as recomanda, e scarbos si de prost gust; de ce nu poti sa rezisti si sa incerci sa devii cu timpul mai apropiat si sa cunosti o fata, apoi sa vezi daca iti place si ii place si ei si vreti sa fiti impreuna si asa va avansa relatia. Nu sexul este totul in viata asta.