| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca sex cu mine?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu bani, la profesioniste!

| Plato a răspuns:

Cu 200 de lei.

| Crackman a răspuns:

Da, te duci la centuriste.
Daca vrei sa ai o relatie... stai cu ea un timp si daca este ok treaba, o sa ajungi si acolo

| Paul754880338 a răspuns:

O fata va face pasul asta spre tine, de indata ce se simte unica si protejata. Deci gandeste-te mai mult la ea si cum poti sa o faci sa simta aceste lucruri. Sexul este o consecinta... nu un scop Daca reusesti sa intelegi asta va fi ok.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Le cauti pe alea care stau noaptea pe centura. Pe alea nu trebuie sa le convingi, doar le dai 50 de lei si faci ce vrei cu ele.

| CaliforniaLA a răspuns:

Nu cred că e ok sa presezi o fata, daca nu se simte pregătită e mai bine sa mai astepte. Nu ii poti schimba deciziile, ea stie ce e mai bine pentru ea, sau poate nu vrea sa o faca cu tine, depinde si de varsta

| doctorrusen a răspuns:

Cumpara-ti bmw

| evc a răspuns:

Spune i ca ai **** mare